ایرنا/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از آغاز اجرای طرح برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح از امروز و به مدت یک هفته اجرا می‌شود.

سرهنگ فرخ جمالی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اظهار کرد: تردد خودروهای معیوب دارای نقص فنی و دودزا همواره در فصل سرد سال و با وقوع پدیده وارونگی دما موجب افزایش میزان آلودگی هوای شهر می شود.
وی اظهار کرد: برهمین اساس اجرای طرح برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی با هدف پیشگیری از افزایش میزان آلاینده های جوی در راستای حفظ سلامت عمومی افراد به صورت جدی در دستور کار پلیس راهور شهرستان همدان قرار گرفته است.
به گفته وی، یکی از تکالیف و ماموریت های اصلی پلیس در موضوع پیشگیری از آلودگی هوا، برخورد با خودروهای دارای نقص فنی و دودزا است و اجرای این ماموریت به صورت یک تکلیف مهم به ویژه در فصل سرما از سوی پلیس پیگیری و دنبال می شود.
رئیس پلیس راهور شهرستان همدان اظهار داشت: برهمین اساس ماموران پلیس راهور شهرستان همدان از امروز در صورت مواجهه با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی، علاوه بر اعمال قانون خودرو نسبت به جریمه ۵۰ هزار تومانی مالک وسیله نقلیه نیز اقدام می کنند.
سرهنگ جمالی از عموم دارندگان وسایل نقلیه معیوب و دارای نقص فنی در شهرستان همدان خواست که هرچه سریعتر نسبت به رفع نقص فنی و اخذ گواهی معتبر سلامت فنی(معاینه) خودرو اقدام کنند.

 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today