مهر/ فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: یک فروند شناور دوبه با بیش از ۸۵۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر گناوه توقیف شد.

سرهنگ یدالله شرفی، فرمانده مرزبانی استان بوشهر بیان کرد: در اجرای تشدید و کنترل ورود و خروج و مبارزه جدی با قاچاق کالا، مأمورین دریابانی کنگان موفق شدند با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی یک فروند شناور دوبه در آب‌های بندر گناوه شناسایی و توقیف کنند.
وی افزود: شناور کالاها را در قالب ملوانی و ته لنجی قاچاق در پوشش کالای تجاری بارگیری کرده که در بازرسی دقیق از شناور، هزاران قلم کالا که به صورت قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود، کشف کردند.
شرفی ادامه داد: ازا ین شناور ۲۶ هزار عدد پتو، 1000 عدد اسباب‌بازی، 1200 عدد روغن زیتون، ۲۳ هزار عدد لوازم یدکی خودرو، بیش از یک میلیون عدد کاپوچینو، ۶۹ هزار عدد انرژی‌زا، ۱۲ هزار عدد آناناس، 1700 لوازم خانگی و 1500 کیلوگرم چای کشف شد.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر ضمن اشاره به دستگیر یک نفر متهم، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را ۸۵۳ میلیارد و ۹۱۳ میلیون ریال برآورد کرده‌اند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهم تحویل مراجع قانونی شدند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar