ایثار/ رئیس بنیاد شهید امور ایثارگران شهرستان گرگان گفت: در راستای ارائه خدمات درمان به خانواده شهدا و ایثارگران از ابتدای سال تاکنون 1200 طرح پایش سلامت در این شهرستان برگزار شده است.

علی رضائی سرتایی رئیس بنیاد شهید امور ایثارگران شهرستان گرگان اظهار کرد: یکی از فعالیت‌های بنیاد، ارائه خدمات درمانی به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان است که به شکل مختلف انجام می‌شود.
وی افزود: از ابتدای سال تاکنون 64 مورد حق پرستاری جهت والدین شهدا و همسر جانباز برقرار و پرونده های متقاضیان حضور در کمیسیون به معاونت بهداشت و درمان ارسال شده است.
رضائی در خصوص خدمات ارائه شده در حوزه بهداشت و درمان تصریح کرد: طرح پایش سلامت با هدف شناسایی و پیشگیری از بیماری‌های ویروسی ویژه جانبازان و والدین شهدای وابسته به تخت انجام می‌شود.
وی در پایان گفت: در راستای ارائه خدمات درمان به خانواده شهدا و ایثارگران از ابتدای سال تاکنون 1200طرح پایش سلامت در این شهرستان برگزار شده است.
رئیس بنیاد شهید امور ایثارگران شهرستان گرگان گفت: در راستای ارائه خدمات درمان به خانواده شهدا و ایثارگران از ابتدای سال تاکنون 1200 طرح پایش سلامت در این شهرستان برگزار شده است.
گفتنی است؛ سند هویت انقلابی مردم شهرستان گرگان،پرونده  1250 شهید، 4617 جانباز و 298 آزاده است که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزت بخشیدند.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today