فارس/ رئیس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف هفت قطعه زمین به مساحت چهار هزار و 243 متر مربع از اراضی خالصه واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای کوشه جزیره قشم خبر داد.

مصطفی مازندرانی، رئیس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم ارزش تقریبی این قطعات زمین رفع تصرف شده را ۱۰ میلیارد و ۶۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اعلام کرد و گفت: رفع تصرف این اراضی وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم انجام شد.
وی افزود: عملیات رفع تصرف و تخریب پی سنگی این قطعات از اراضی مذکور با همکاری مامورین کلانتری شهر درگهان بدون هیچگونه تلفات و خسارات جانی و مالی از سوی ماموران این یگان صورت گرفت.
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت‌های قانونی امید مهدوی مجد دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم و همچنین از فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان و سایر مسئولانی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته‌اند، صمیمانه تقدیر کرد.آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today