ایسنا/ متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته تاکنون دو بیمار مبتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ مورد مثبت سرپایی کرونا در استان زنجان شناسایی شده است. همچنین از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۳۳ هزار و ۹۷۳ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این استان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.
از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، مجموع بیماران مبتلا به کرونای فوت شده در استان به ۱۸۰۷ نفر رسیده و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته نیز دو بیمار مبتلا به کرونا در زنجان، جان خود را از دست دادند.
در حال حاضر ۱۵۲ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان زنجان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته نیز موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۸ مورد بوده است.
گفتنی است، مجموع موارد مثبت ترخیص‌ یافته تا به امروز ۱۱ هزار و ۳۵۵ مورد بوده و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی نیز از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان، تاکنون به ۱۴۷ هزار و ۲۱۳ مورد رسیده است.
طبق آخرین آمار، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، ۳۶ هزار و ۷۰ مورد بستری تجمیعی بیماران مبتلا به کرونا در استان زنجان بوده و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی نیز به ۱۳ هزار و ۲۴۰ مورد رسیده است.آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today