موج/ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی شدن 180 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

نورالدین سلطانیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در شبانه روزگذشته تعداد 180نفر مثبت به ویروس کرونا در استان شناسایی شده اند که از این تعداد ۱۲۰ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
وی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد 85 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.
سلطانیان در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر 516 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 95 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.
وی در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا گفت: طی شبانه روز گذشته تعداد 5 بیمار مشکوک به کرونا و قطعی کرونا جان خود را از دست داده اند.
وی افزود: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تا کنون تعداد یک میلیون و 353 هزار و 923 نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.
سلطانیان بیان داشت: همچنین تعداد 17 هزار و 88 نفر آمار کل فوت شدگان قطعی و مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار تعداد کل بهبود یافتگان نیز گفت: از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان 124 هزار و 357 نفر ترخیص شدگان کرونا مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند.

 

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today