فارس/ مسؤول جدید دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های کشور معرفی شد.

آیین تکریم از خدمات حجت‌الاسلام‌ غلامحسین مهدوی نژاد در دوران تصدی مسؤولیت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و همچنین معارفه حجت‌الاسلام‌والمسلمین بیابانی مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین میراحمدی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی کشور در سالن همایش امام رضا(ع) ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد.
همچنین در این آیین حجت‌الاسلام‌ رضا کهساری، رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان، کامران قدس سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و جمعی از معاونان، اساتید، روسای دانشکده‌های زیرپوشش دانشگاه و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی حضور داشتند.
در این آیین حجت‌الاسلام‌ سیدمهدی میراحمدی، معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی کشور اظهار کرد: هر کسی در هر مسؤولیتی در کشور خدمت کند، خدمت آن ارزشمند و قابل تقدیر است و ستایش و قدردانی از فرد ارائه‌دهنده خدمت باید صورت پذیرد.
وی ضمن قرائت حدیثی از حضرت ثامن‌الحجج(ع)، گفت: اقامه نماز برای تقویت روحیه قدرشناسی و قدردانی در انسان است و ما باید با درس گرفتن از آن، ارزش خوبی‌ها و انسان‌های خوب را بدانیم و زحمات دیگران را تکریم کنیم.
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی کشور ادامه داد: حجت‌الاسلام‌ مهدوی نژاد چهره دوست‌داشتنی است که با صفا، صمیمیت و خلوص به عنوان یک مبلغ و خدمتگزار دینی و مذهبی خدمات ارزشمندی داشته است.
میراحمدی با اشاره به این که روحانیت وظیفه پیچیده و دشوار تبلیغ دین را دارند و رسالت کار روحانیت «رساندن» است، تأکید کرد: فرصت حضور برادران روحانی در محیط‌های دانشگاهی یک غنیمت ایمانی برای ما است و باید طوری برنامه‌ریزی شود که برداران روحانی بیشتری از این غنیمت ایمانی بهره‌مند شوند.
وی از زحمات و خدمات چندین ساله حجت‌الاسلام‌ مهدوی نژاد قدردانی و برای مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.
حجت‌الاسلام‌ رضا کهساری، رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان نیز بیان کرد: آیات کلام‌الله مجید، آیاتی بروز و قابل درک برای تمامی اقشار جامعه است و گنجایش همه زمان‌ها و همه مکان‌ها را دارد.
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان ادامه داد: هر کسی به هر مقداری که می‌تواند به جامعه بشری به‌ویژه جامعه اسلامی خدمت کند، وظیفه خود را نسبت به جامعه ادا کرده و فعالیت‌هایی که را در حد توان فرد و مورد نیاز جامعه باشد، باعث سعادت انسان می‌شود.
کهساری تصریح کرد: سیراب کردن مردم با معارف ناب اسلامی که میراث دائمی بشر است، پاداش بسیار بزرگی دارد؛ کارهای مربوط به معارف دینی، امور بسیار بزرگ و کار انبیایی است و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها باید پناه و پناهگاهی برای دانشجویان و دانشگاهیان باشند و با ایفای نقش پدر، دانشجویان را تحت سایه معارف دینی قرار دهد.
وی افزود: حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدوی نژاد در این سال‌ها به عنوان پدر معنوی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با صداقت، معنویت، مطیع ولایت و نظام بودن، زحمات زیادی کشیدند و همان‌گونه که پیامبر اکرم(ص) فرمودند که باید از بزرگان تکریم کرد، از زحمات بیست و چند ساله این عزیز بزرگوار قدردانی می‌کنم.
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان گفت: امروز حجت‌الاسلام‌ مهدوی نژاد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان را با سربلندی و افتخار بر دوش برادر دیگری می‌گذارد و این وظیفه مهم را به حجت‌الاسلام‌والمسلمین بیابانی که فردی با تجربه است، می‌سپارد و با توجه به اینکه ایشان سابقه درخشان و خوبی حجت‌الاسلام‌ بیابانی دارند، امیدواریم شاهد ارتقای بیش از پیش این حوزه در این دانشگاه باشیم.
این آیین حکم انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین بیابانی به عنوان مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان و همچنین لوح قدردانی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در راستای سپاسگزاری از زحمات خالصانه حجت‌الاسلام‌ غلامحسین مهدوی نژاد در دوران تصدی مسئولیت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، به نیابت از حجت‌الاسلام‌ مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین میراحمدی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی کشور تقدیم شد.
هدایایی به رسم یادبود و قدردانی از زحمات و تلاش‌های صادقانه حجت‌الاسلام‌ غلامحسین مهدوی نژاد از سوی دانشگاه، هیأت رئیسه دانشگاه و مدیران استانی و شهرستانی و مدیران دانشگاه به وی تقدیم شد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today