ایرنا/ کارشناس پیش بینی هواشناسی استان زنجان گفت: با توجه به شرایط مه آلودگی هوا، در زمان حاضر دید افقی در خدابنده از توابع این استان به ۶۰ متر رسیده است.

حسین سلطانی، کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه دید افقی در شهر زنجان نیز به ۵۰۰ متر رسیده است، اظهار کرد: در حال حاضر شهر زنجان، فرودگاه زنجان، گرماب و خدابنده با پدیده مه آلودگی مواجه هستند که رفته رفته از غلظت آن کاسته خواهد شد.
وی اظهار کرد: پدیده مه آلودگی در این استان برای فردا نیز از سوی کارشناسان هواشناسی پیش بینی می شود که لازم است رانندگان در چنین شرایط حادثه سازی با احتیاط هرچه تمام و روشن کردن چراغ های مه شکن رانندگی کنند.    
سلطانی، تصریح کرد: روز پنجشنبه ۱۸ آذر ماه جاری نیز وزش باد نسبتا شدید و احتمال بارش‌های پراکنده برف و باران را خواهیم داشت اما روز جمعه ۱۹ آذرماه هوای استان شرایط پایداری را خواهد داشت.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته دندی با میزان دمای ۵- درجه سانتیگراد و چورزق نیز با ۱۷ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین ایستگاه‌های استان زنجان به ثبت رسیدند و دمای فعلی شهر زنجان نیز ۱- درجه سانتیگراد است که نسبت به روز گذشته در همین ساعت سه درجه کاهش نشان می دهد.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today