فارس/ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در بررسی‌های دقیق صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس راه، مشخص شد خودروی تریلر به‌علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده از مسیر خود منحرف و وارد لاین مخالف شده و با اتوبوس مسافربری که در حال عبور از این مسیر بود برخورد می‌کند.

اصغر زارع، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در ساعت ۳ و ۲۵ دقیقه بامداد امروز خبر وقوع تصادف بین یک دستگاه تریلر و اتوبوس مسافربری در محور کاشان _ اصفهان به اطلاع مأموران پلیس راه استان اصفهان رسید و بلافاصله مأموران به منظور بررسی موضوع در صحنه حاضر شدند.
وی با بیان اینکه اتوبوس مسافربری از دهدشت به سمت تهران در حرکت بود، افزود: در این حادثه دلخراش یک نفر از سرنشینان تریلر و ۷ نفر از سرنشینان اتوبوس مسافربری جان باخته و ۱۱ نفر نیز مجروح شدند که مجروحان توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند.
زارع با اشاره به علت این حادثه گفت: در بررسی‌های دقیق صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس راه، مشخص شد خودروی تریلر به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده از مسیر خود منحرف و وارد لاین مخالف شده و با اتوبوس مسافربری که در حال عبور از این مسیر بود، برخورد می‌کند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today