ایسنا/ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: ۳۸ واحد صنعتی و تولیدی راکد صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در راستای تحقق شعار رونق تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها احیا و به مدار تولید بازگشته است.

حسن آل‌بویه، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان اظهار کرد: ۳۸ واحد صنعتی و تولیدی راکد صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در راستای تحقق شعار رونق تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها احیا و به مدار تولید بازگشته است.
وی با اعلام این خبر افزود: رسته فعالیت واحدهای احیا شده شیمیایی، سلولزی، فلزی، کانی‌های غیر فلزی، قطعات خودرو و غیره است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان بیان‌ کرد: امید است با برداشته شدن موانع تولید و جذب سرمایه‌گذاران جدید تا پایان سال افزایش تعداد واحد صنعتی احیاشده و ارتقاء ظرفیت صنایع استان رقم بخورد.
آل‌بویه به اقدامات انجام شده در راستای احیای واحدهای راکد صنعتی و تولیدی اشاره و خاطرنشان کرد: ارتقاء فناوری، جذب سرمایه گذار و توسعه بازار و محصول از عوامل مهم در احیای ۳۸ واحد راکد صنعتی در این مدت بود.
وی اضافه کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان دارای ۱۸ شهرک و ناحیه صنعتی و یک منطقه ویژه اقتصادی با وسعت ۶ هزار و ۸۸۴ هکتار است.
جدا از احیای این 38 واحد مستقر در شهرک های صنعتی استان، 15 واحد صنعتی خارج از شهرک ها و در مجموع از ابتدای امسال تاکنون 53 واحد صنعتی راکد در استان احیا و به چرخه تولید بازگشته است.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today