ایسنا/ مدیرعامل شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری از صرف اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریالی در حوزه زیر ساخت‌های برق‌رسانی در شهرستان‌های خانمیرزا و لردگان خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح‌ها، کاهش خاموشی‌ها، کاهش تلفات، رفع افت ولتاژ، رفع حریم تاسیسات برق‌رسانی و بهبود مبلمان شهری است.

مجید فرهزاد، مدیرعامل شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه از آغاز سال‌جاری تاکنون ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار در حوزه برق‌رسانی در شهرستان‌های خانمیرزا و لردگان هزینه شده است، اظهار کرد: این هزینه‌ها در زمینه‌های اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های برق روستایی، برق‌رسانی به مشترکان جدید و توسعه شبکه‌های برق روستایی و شهری، صرف شده  که از این مبلغ ۷۰ میلیارد ریال مربوط به شهرستان خانمیرزا و ۱۰۰ میلیار ریال مربوط به شهرستان لردگان است.
وی افزود: در شهرستان خانمیرزا شبکه‌های برق‌رسانی در روستاهای بردبر، جوانمردی، مسن، اروند علیا و سفلی و در شهرستان لردگان شبکه‌های برق‌رسانی در روستاهای شیرمرد، ناغان سفلی، قعله چه، برآفتاب شیدان، شهرک مامور، دهنومیلاس، پاگچ، سردار، سرقلعه، و شش بهره سفلی و میانه اصلاح وبهینه‌سازی شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق چهارمحال و بختیاری یادآور شد: اصلاح و بهینه‌سازی این شبکه‌ها با تبدیل سیم به کابل خود نگهدار، رفع حریم، نصب و جابجایی پایه‌ها، نصب و جابجایی ترانسفورماتورهای توزیع برق و ... انجام شده است.
فرهزاد بیان کرد: هدف از اجرای این طرح‌ها، کاهش خاموشی‌ها، کاهش تلفات، رفع افت ولتاژ، رفع حریم تاسیسات برق‌رسانی و بهبود مبلمان شهری است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday