فارس/ تهیه کننده فیلم «نقاب» گفت: فیلمبرداری این فیلم داستانی با 35 نفر عوامل پشت صحنه و 2 بازیگر اصلی در میدان فردوسی شهرکرد پایان یافت.

محمدمحسن وفائی، تهیه کننده فیلم «نقاب» از ساخت فیلم داستانی در این شهر خبر داد و اظهار کرد: گروه هنری «پرواز کن» با ۳۵ نفر نیرو از روز شنبه تا بعد از ظهر روز دوشنبه در میدان فردوسی شهرکرد مشغول فیلمبرداری فیلم داستانی با نام موقت «نقاب» بودند.
وی افزود: این گروه چند ماهی است که به پیشنهاد کارگردان‌ها لوکیشن‌های خارج از استان اصفهان را برای ضبط فیلم‌هایش استفاده می‌کند و تاکنون سه فیلم «تراژدی»، «ماتیک» و «نوستالژی» را در استان چهارمحال و بختیاری ساخته و اکنون در حال تدوین هستند.
وفائی ادامه داد: این فیلم داستانی دارای ۲ بازیگر اصلی به نام‌های «امین نصراللهی» و «عسل بخشی» از بازیگران استان‌های چهارمحال و بختیاری و اصفهان است که در مجموع با عوامل صحنه به ۱۹ نفر می‌رسند، همچنین محمد الیاسی کارگردانی این داستان و امیر نصراللهی نویسندگی این کار را بر عهده دارند.
تهیه کننده فیلم «نقاب» در خصوص پخش این فیلم بیان کرد: در حال حاضر از صداوسیما مصوبه‌ای برای پخش‌ فیلم‌های ساخته شده نداریم و ما مجبور به ساخت آثار هستیم تا در نهایت بعد از تایید صداوسیما در یکی از شبکه‌ها پخش شود اما سعی داریم که این فیلم را در شبکه استانی چهارمحال و بختیاری نمایش دهیم.
وی با اشاره به اینکه موضوع این فیلم در مورد مسائل اجتماعی است، اظهار داشت: بنده در کنار فعالیت هنری‌ام کافی شاپی نیز برپا کردم و ابتدا گروه هنری‌ام را در همین مکان انتخاب کردم، با آن‌ها قراردادهای بلندمدت بستم تا کار به صورت قانونی پیش رود و هر کس که با این مجموعه قرارداد بلندمدت دارد موظف است که به همه افرادی که با ما قرارداد بلندمدت دارند به صورت رایگان آموزش دهد.
وفائی ادامه داد: این گروه از همه هنرمندان، سرمایه‌گذاران، ایده‌پردازان و فیلمسازان چهارمحال و بختیاری با آغوش باز استقبال می‌کند و حاضر به کمک در همه بخش‌های هنری به هنرمندان این استان می‌باشد.
تهیه کننده فیلم «نقاب» علت این کار را یک علاقه قلبی دانست و تاکید کرد: بابت هر آموزش و یا کمکی هیچ هزینه‌ای از هنرجویان و علاقمندان دریافت نمی‌کنم و کارگاه‌های آموزشی نیز با قیمت مناسب‌تری برگزار خواهند شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday