ایرنا/ جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: با توجه به مه آلودگی هوا و نبود دید کافی، تعداد پنج دستگاه انواع خودروی سواری در جاده زنجان - ارمغانخانه واژگون شد.

سرهنگ مهدی میناخانی، جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان اظهار کرد: در کیلومتر ۳۰ مسیر ارتباطی زنجان - میانه(حوالی روستای کزبر) نیز یک دستگاه خودروی وانت نیسان به دلیل وجود مه و نبود دید افقی کافی با تیر برق کنار جاده برخورد کرده که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت. 
وی اظهار کرد: حادثه واژگونی خودروهای منجر به جرح و خسارت صبح امروز به علت بی احتیاطی رانندگان این خوردوها اتفاق افتاد که بر اثر آن ۲ نفر به صورت سطحی مصدوم و به منظور درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شدند.
میناخانی با بیان اینکه خودروهای واژگون شده شامل سه دستگاه سواری پراید، یک دستگاه سواری سمند و یک دستگاه سواری پیکان بودند، تصریح کرد: خودروهای سواری سمند و پیکان نیز برخورد جزئی نیز با یکدیگر داشتند.
وی با بیان اینکه جاده زنجان - ارمغانخانه کم عرض بوده و برخی نقاط پرتگاهی آن نیز از حفاظ ایمنی برخوردار نیستند، افزود: مشکلات این مسیر ارتباطی در سفر رییس جمهوری و هیات همراه به زنجان مطرح شد تا اعتباری برای بهسازی آن به منظور کاهش حوادث رانندگی در نظر گرفته شود.
استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزادراه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است. 

  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today