فارس/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از آغاز نوبت سوم واکسیناسیون کرونا برای افراد ۴۰ سال به بالا از امروز در این استان خبر داد.

کامران قدس، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان اظهار کرد: با توجه به اهمیت واکسیناسیون و پوشش ۱۰۰ درصدی آن، نوبت سوم واکسیناسیون افراد ۴۰ سال به بالا از امروز در این استان آغاز شد.
وی گفت: تزریق نوبت سوم واکسن کووید-۱۹ برای گروه سنی ۴۰ سال به بالا که سه ماه از زمان واکسن دوم آنان گذشته و واکسن برکت، بهارات و سینوفارم تزریق کرده‌اند، از امروز در تمام مراکز واکسیناسیون زیرپوشش دانشگاه علوم استان سمنان انجام می‌شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان افزود: واکسیناسیون نوبت سوم در ابتدای امر برای کادرهای بهداشتی و درمانی این دانشگاه و افرادی که در معرض ابتلای شدید این بیماری بودند و گروه سنی ۶۰ سال به بالا از ۱۴ مهرماه آغاز شده بود.
قدس ادامه داد: اکنون در مرحله دوم برای افراد ۴۰ سال به بالا واکسیناسیون در نظر گرفته‌ایم؛ این افراد می‌توانند با مراجعه به مراکز واکسیناسیون نوبت سوم واکسن خود را دریافت کنند.
وی بیان کرد: همکاران ما در مراکز واکسیناسیون آمادگی کامل برای آگاهی‌بخشی شهروندان در زمینه واکسیناسیون دارند و امیدوارم شهروندان بالای ۴۰ سال هر چه سریع‌تر از این فرصت استفاده و نوبت سوم واکسن خود را دریافت کنند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today