صدا و سیما/ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر به ۶۸ نفر رسید.

کتر سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌ شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۴ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
وی با اشاره به اینکه اکنون ۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۲ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز ۳ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا ۲ آقا با ۶۶ و ۵۱ سال سن بدون سابقه بیماری زمینه‌ای قلبی، تنفسی و فشار خون و ۱ خانم با ۱۵ سال سن با سابقه بیماری زمینه‌ای سرطان در استان به ثبت رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۲۶ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۱۰ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده اند.
دکتر کشمیری گفت: تا کنون ۲۰۳۱ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۸۹۱۲۸ نفر در استان به این ویروس مبتلا شده‌اند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar