مهر/ رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان یزد گفت: شناگران یزدی توانستند در مسابقات شنا رقابت های پاراآسیایی جوانان بحرین دو مدال نقره و یک برنز را به خود اختصاص دهند.

حسین دشتی، رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان یزد اظهار کرد: علی حسن زاده و سید محمدعلی موسوی، ملی پوشان یزدی که به همراه تیم ملی شنا نابینایان و کم بینایان ایران در مسابقات پاراآسیایی جوانان بحرین حضور یافتند، در رقابت‌های شنا به دو مدال نقره و یک مدال برنز دست یافتند.
دشتی گفت: بر این اساس در ۴۰۰ متر آزاد رده سنی نوجوانان، علی حسن زاده شناگر یزدی با زمان ۶:۱۶.۵۳ دقیقه و کسب ۱۵۳ امتیاز نایب قهرمان شد و به مدال نقره رسید، حسن زاده در ۵۰ متر آزاد نوجوانان با ۳۴.۸۹ ثانیه و امتیاز ۲۸۸ به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کرد.
وی گفت: در ۱۰۰ متر قورباغه، نوجوانان سید محمدعلی موسوی دیگر ورزشکار یزدی با زمان ۱:۴۲.۷۶ دقیقه و کسب ۱۱۶ امتیاز، گردن آویز برنز را از آن خود کرد.
دشتی همچنین بیان کرد: ایوب شهپر ورزشکار دیگر نابینا و کم بینای یزدی نیز در تیم گلبال کشورمان حضور دارد که تاکنون توانسته اند تیم های مقابل خود را شکست دهند و در فینال این دوره از مسابقات حضور پیدا کنند.

 

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today