ایسنا/ مردم و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری چهارمحال و بختیاری عصر امروز از خانواده شهید تازه شناسایی شده شهید والامقام محمدعلی کرباسی در شهرستان اردل در بدو ورود به شهرکرد استقبال کردند.

جعفر مردانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری ۱۶ آذرماه در آئین استقبال از خانواده شهید تازه شناسایی شده شهید محمدعلی کرباسی در بدو ورود به شهرکرد، اظهار کرد: مردم شهرکرد امروز میزبان خانواده این شهید گرانقدر و هیات همراه هستند.
وی تاکید کرد: امینت، آسایش، عزت، آرامش و سربلندی امروز کشور مدیون فداکاری و ایثار شهدا است، شهدا جان خود را فدا کردند تا امنیت در این کشور حاکم شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تمامی مردم چهارمحال و بختیاری امروز خانواده شهید کرباسی محسوب می‌شوند، مزار این شهید بزرگوار در شهرستان اردل قرار دارد و اکنون فرزند تمامی پدران و مادران این استان و برادر تمامی خواهران و برادران است.
مردانی با اشاره به برگزاری یادواره برای گرامیداشت شهید تازه شناسایی شده محمدعلی کرباسی در مهدیه مصلی شهرکرد، بیان کرد: این یادواره امشب بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، شهید «محمدعلی کرباسی» بیست‌ و نهم آذر ۱۳۴۰ در شهرستان کرمان به دنیا آمد، وی تا پایان مقطع متوسطه تحصیل کرد، سپس به‌عنوان سرباز ارتش‌ در جبهه ‌حضور یافت، دهم‌ اردیبهشت ۱۳۶۱ در  عملیات بیت‌المقدس در منطقه غرب‌ کارون مفقود و در سال ۱۳۹۰ به‌عنوان شهید گمنام در اردل شهرکرد به خاک سپرده‌ شد و سرانجام پیکر شهید بعد از ۳۹ سال شناسایی شد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday