باشگاه خبرنگاران/ رایکا بابل امروز در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، میزبان استقلال خوزستان خواهد بود.

رایکا بابل پس از برتری مقابل ماشین سازی تبریز و همچنین برد دلچسب مقابل آرمان گهر سیرجان، امروز چهارشنبه ۱۷ آذر  در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل استقلال خوزستان به دنبال کسب سومین برد خانگی خود است.
دیداری حساس و سرنوشت ساز که برتری در آن، می‌تواند هر یک از تیم‌ها را در نیمه‌های بالایی جدول رده‌بندی قرار دهد.
رایکا بابل پس از صعود در مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی، در لیگ دسته اول مقابل قشقایی شیراز شکست خورد، اما نکته امیدوار کننده درخصوص تیم رایکا، اضافه شدن لشکر مصدومان این تیم در بازی با استقلال خوزستان است که دست مربیان تیم را برای ارنج، باز کرده است.
بابلی‌ها که در ۴ تقابل اخیرشان با استقلال خوزستان هیچگاه نباخته‌اند، برای دومین پیروزی مقابل آبی‌ها، به میدان خواهند رفت.
تاکنون بابلی‌ها و آبی‌های خوزستانی ۴ بار به مصاف هم رفته‌اند که سهم بابلی‌ها از این بازی‌ها یک پیروزی بوده و ۳ تساوی بود.
آن‌ها از مجموع ۴ دیدار قبلی خود با استقلال خوزستان ۴ گل زده‌اند که میانگین یک گل در هر بازی را به ثبت رسانده‌اند.
همچنین سعید ابراهیم‌پور که در هر ۴ بازی قبلی با آبی‌ها سنگربان رایکا بود، موفق به ثبت ۲ کلین شیت شده است.
در آن سو، اما یاران سهراب بختیاری‌زاده قرار دارند. مربی‌ای که در ابتدای فصل بسیار بد نتیجه گرفت و حتی در آستانه اخراج از تیمش قرار گرفته بود، اما در هفته‌های گذشته خوب نتیجه گرفته است و موفق شده خود را به نیمه‌های جدول برساند.
استقلال خوزستان در بازی‌های بیرون از خانه موفق شده استقلال ملاثانی و ماشین سازی تبریز را از پیش روی بردارد و یک تساوی و یک باخت نیز داشته باشد تا عملکرد آن‌ها در بازی‌های بیرون از خانه، نوسانی باشد.
در هر حال، رایکا هنوز در بازی‌های خانگی رنگ باخت را به خود ندیده است و مقابل آبی‌های خوزستانی به دنبال هت‌تریک در کسب پیروزی است.
از جمله بازیکنان استقلال خوزستان که سابقه بازی در رایکا را دارند می‌توان به اکبر آفاق و محسن آقایی اشاره کرد.
دیدار دو تیم رایکا بابل و استقلال خوزستان از ساعت ۱۴ امروز در ورزشگاه شهدای سیمرغ برگزار می‌شود و از سیمای استانی مازندران نیز به صورت زنده پخش خواهد شد.


 
 
 


 


 
 
 
 

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today