باشگاه خبرنگاران/ بنا بر اعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی کرمان در مورد جاده آرامستان جدید کرمان، جاده جدید استاندارد نیست و هنوز برای امور ترافیکی تحویل پلیس نشده است.

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان در مورد جاده آرامستان جدید کرمان توضیحاتی منتشر کرد.
بر این اساس در این توضیحات آمده است :
آرامستان جدید کرمان که چند ماه قبل در خارج از محدوده شهری افتتاح شد، دارای جاده‌ای به طول حدود ۱۰ کیلومتر است که از کمربندی شرقی کرمان به آرامستان منتهی می‌شود. این جاده فاقد ایمنی مناسب است و هیچ گونه روشنایی ندارد و از آنجا که از استاندار‌های لازم برخوردار نیست، هنوز برای امور ترافیکی تحویل پلیس نشده است.
اما مطابق روال همه جاده‌های منتهی به آرامستان‌ها در سراسر کشور، در کرمان نیز پلیس راهور و فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان در روز‌های پنج شنبه هر هفته(بعد از ظهر) و در مناسبت‌های خاص، در طول این محور برای ایجاد نظم و امنیت ترافیکی و انتظامی حضور خواهند داشت و همچنین به صورت مقطعی در طول شبانه روز، گشت‌های انتظامی پلیس این جاده را نیز پوشش خواهند داد، اما امکان پوشش امنیت ترافیکی و انتظامی این محور به صورت شبانه روزی مقدور نیست و چنانچه نهاد‌های متولی اصرار بر پوشش امنیتی ۲۴ ساعته این محور دارند بایستی از شرکت‌های حفاظتی و مراقبتی تحت نظارت پلیس استفاده کنند.
در پایان ضرورت دارد دستگاه‌های متولی بایستی نسبت به ایمن سازی، تعریض و دوبانده کردن، نصب علائم، روشنایی کامل و... در طول این محور اقدام کنند تا شاهد حوادث ناگوار در این محدوده نباشیم.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar