فارس/ فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری قاتل شهید مدافع امنیت ستوانسوم امین سعیدی توسط پلیس آگاهی خبر داد.

سردار" کیوان ظهیری" فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در بیان جزئیات این خبر، اظهار داشت: در پی  شهادت ستوان سوم امین سعیدی توسط سوداگران مرگ در شهرستان اسلامشهر، شناسایی و دستگیری قاتل فراری در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی غرب استان تهران با انجام کار اطلاعاتی و اقدامات پلیسی گسترده، پس از هماهنگی با مقام قضائی، متهم را در یک عملیات منسجم و ضربتی در مخفیگاهش در شهرستان شهریار دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، تصریح کرد: فرد دستگیر شده جهت تشکیل پرونده و معرفی به مرجع قضائی به پلیس آگاهی استان انتقال گردید.
در عملیات دستگیری و برخورد با افراد شرور و قاچاقچیان موادمخدر و سوداگران مرگ در تاریخ ۷ آذرماه سال جاری، ستوان سوم امین سعیدی در احمدآباد مستوفی با اصابت گلوله از سوی قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل شد.
آیین وداع با شهید مدافع امنیت، صبح 9 آذر با حضور گسترده مردم، مسئولین ادارات، فرماندهان نیروهای نظامی و  انتظامی و همرزمان شهید در شهرستان اسلامشهر برگزار و در رباط کریم تدفین شد.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran