باشگاه خبرنگاران/ مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای آماده همکاری و تعامل برای توزیع مرغ کشتار روز با قیمت مصوب هستند.

محمد نژادزاده، مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان اظهار کرد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان آماده همکاری و تعامل برای توزیع مرغ کشتار روز با قیمت مصوب ۳۱۰هزار ریال هستند و برای پایداری و ثابت نگه داشتن قیمت مرغ کشتار روز، توزیع آن در فروشگاه‌های زنجیره‌ای باید به صورت مستمر باشد.
او افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای باید اقلام خریداری شده خود را در سامانه ساتکا ثبت کنند و انتظار می‌رود با این اقدام محصولات با قیمت مصوب و رعایت شرایط لازم و شفافیت در فروشگاه‌ها عرضه شود و به دست مصرف کنندگان واقعی برسد و دست دلالان نیز کوتاه شود.
نژاد زاده بیان کرد: دریک هفته اخیر قیمت مرغ کشتار روز در بازار به نقطه مصوب نزدیک شده است و خوزستان تنها استانی است که در حال حاضر مرغ منجمد در بازار آن با هدف رفع کمبود مرغ، جلوگیری از افزایش بی رویه آن و تنظیم بازار توزیع می‌شود.
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تصریح کرد: با توجه به ظرفیتی که در استان وجود دارد پیگیری لازم برای ورود مرغ کشتار روز از استان‌های دیگر صورت گرفته است.
این مقام مسئول ادامه داد: براساس قانون انتزاع علاوه بر تولید، توزیع و نظارت بر محصولات کشاورزی، پروتئینی و لبنی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهادکشاورزی محول شده است تا تنها یک دستگاه پاسخگو باشد.
 
 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today