ایکنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 5 نفر از مبتلایان به کرونا در استان جان خود را از دست دادند که با احتساب این تعداد، مجموع جان‌باختگان به 7166 نفر رسید. 

محمدامین ولی‌زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵ نفر از مبتلایان به کرونا در استان جان خود را از دست دادند که با احتساب این تعداد مجموع جان باختگان به 7166 نفر رسید.
وی افزود: در این مدت ۲۱۶ تن در آذربایجان‌غربی به کرونا مبتلا شدند و تعداد مبتلایان با سندرم حاد تنفسی ۵۱۷ نفر شد و هم‌ اکنون ۲۹۰ نفر مشکوک به بیماری وجود دارد و ۳۰ تن با دستگاه ونتیلاتور تنفس و ۱۳۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌ غربی بیان کرد: تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی ۳۲۱ هزار و ۲۰۸ تن است و توصیه و خواهش داریم که مردم نمونه جهش یافته بیماری کرونا را جدی بگیرند تا با همکاری مردم و مسئولان بتوانیم با کرونا مقابله و مبارزه کنیم.
وی ادامه داد: ارومیه با 2 نفر، خوی، ماکو و سلماس با یک نفر فوتی آمار جان‌باختگان کرونا را تشکیل می‌دهند.
ولی‌زاده تصریح کرد: شهرستان‌های اشنویه و پیرانشهر نارنجی، سلماس و چالدران آبی و بقیه شهرستان‌های استان زرد بوده و وضعیت قرمز کرونایی وجود ندارد که امیدواریم با کمک مردم و مسئولان به زودی شاهد از  بین رفتن ویروس کرونا باشیم.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today