خوزستان اسپورت/ سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: فردا بازی سخت و سنگینی با سپاهان داریم زیرا شرایط جدول برای هر دو تیم برای کسب امتیاز خیلی مهم است.

علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در کنفرانس خبری پیش از بازی نفت آبادان مقابل سپاهان اصفهان عنوان کرد: خوشحالم بعد از چند ماه دوباره در اصفهان هستم. من در این استان انرژی ویژه‌ای می‌گیرم. بازی بسیار سخت و سنگینی مقابل سپاهان داریم چون شرایط جدول از لحاظ کسب امتیاز برای دو تیم مهم است.
وی گفت: سپاهان هفته گذشته بازی بسیار خوبی انجام داد اما تیم قلعه‌نویی خیلی خوب سپاهان را آنالیز کرده بود و توانست این تیم را شکست دهد. سپاهان تیمی بسیار پرمهره و بسیار با برنامه است. من چندین بار در کنفرانس‌های مختلف این را گفته‌ام که سپاهان از سال ۸۱ شکل حرفه‌ای به خود گرفته هر سال پیشرفت کرده و به نظر من یک تیم کامل است.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد: سپاهان امکانات خیلی خوبی در اختیار تیم فنی‌اش قرار می‌دهد. مربی جوان و بسیار دوست‌داشتنی دارند که من به شخصه به ایشان علاقه‌ دارم به دلیل رو راست بودنش و اینکه هر چیزی که واقعاً می‌بیند می‌گوید و فرافکنی نمی‌کند و نه چیزی را بالاتر از حد معمولش صحبت می‌کند. محرم در دوره بازیگری‌اش هم بازیکن بسیار خوبی بود و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.
منصوریان درباره شرایط تیمش در بازی فردا مقابل سپاهان خاطرنشان کرد: ما به تمام امتیازات بازی‌ها احتیاج داریم به این دلیل اینکه به آن اندازه که تمام تیم‌ها امکانات مالی دارند ما نداریم. ما در کل مارکت فوتبال کشورمان به لحاظ مالی شاید جزو سه تیم آخر جدول باشیم. آمدیم این نقیصه را با تلاش بیشتر و تمرینات بیشتر برطرف کنیم و اعتقاد دارم که تلاش بیشتر باعث می‌شود  شانس بهترین نصیب‌مان شود. امیدوارم که بتوانیم بازی خیلی خوبی را به نمایش بگذاریم و این قول را به هواداران در کل کشور می‌توانم بدهم که فردا بازی بسیار قشنگی خواهد شد. امیدوارم بتوانیم در بهترین شرایط روحی با توجه به اینکه طی هفته کل وقت‌مان را برای آنالیز تیم سپاهان گذاشتیم بتوانیم با امتیاز اصفهان را ترک کنیم.
وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش برای بازی فردا مقابل سپاهان گفت: چند مصدوم و چند نیمه مصدوم داریم و ان‌شاءالله اگر تیم پزشکی بتواند یکی دو بازیکن را به بازی فردا برساند. چهار مصدوم برای بازی فردا داریم و محرومی نداریم چون اول فصل است و ما بقی بچه‌های ما سرحال هستند.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان افزود: امیدوارم مسیر بسیار خوبی را در جدول طی کنیم و برای سپاهان هم از صمیم قلبم آرزوی موفقیت می‌کنم. تیم‌هایی که مثل سپاهان در فوتبال هزینه می‌کنند باید بتوانند به آن نتیجه‌ دلخواه‌شان برسند که ناامیدی در آنها ایجاد نشود امیدوارم این نتیجه دلخواه برای فردا نباشد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today