صدا و سیما/ رییس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های استان عادی و روان است.

سرهنگ جهان تاب رییس پلیس راه مازندران اظهار کرد: هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری پرحجم و روان است.
سرهنگ جهان تاب به رانندگان توصیه کرد؛ با رعایت سرعت مطمئنه در این مسیر‌ها رانندگی کنند.
او گفت : با توجه به تردد بالای بین شهری خودرو‌ها، حاشیه شهر‌ها و مناطق ییلاقی برای بعدازظهر امروز شاهد حجم ترافیک در این مسیر‌ها خواهیم بود.
سرهنگ جهان تاب  با بیان اینکه تعدادی زیادی هم استانی هم احتمالاً عصر امروز مازندران را به مقصد پایتخت ترک خواهند کرد، افزود: پیش بینی می‌شود در مبادی خروجی استان از جمله جاده‌های کندوان، هراز، چالوس، سوادکوه و ساری – کیاسر محدوده سه راهی تاکام شاهد حجم ترافیک بالا باشیم
او گفت: ورود خودرو‌های دارای پلاک غیربومی از شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی بدون مجوز به استان همچنان ممنوع بوده و ماموران پلیس مستقر در ورودی‌های مازندران، فقط به خودرو‌های دارای مجوّز از استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و راهور ناجا اجازه ورود به استان را می‌دهند.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که از طریق سه محور چالوس، هراز وسوادکوه به پایتخت، جاده کیاسر به استان سمنان، رامسر به استان گیلان و گلوگاه به استان گلستان متصل می‌شود.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today