مهر/ استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه برخی مشکلات استان باید از سطح ملی پیگیری شود، گفت: نمی توان با اعتبارات قطره چکانی در قانون بودجه تغییرات محسوسی در توسعه استان داشته باشیم.

محمدرضا حسین نژاد، استاندار خراسان شمالی اظهار کرد: رنج‌ها و صدمات جامعه ایثارگران برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده لذا یکی از راه‌های موفقیت در پیشبرد توسعه استان نزدیکی مدیران به جامعه ایثارگران است تا بتوانیم ادامه دهنده راه آنان باشیم.
وی به ویژگی‌های یک مدیر خوب اشاره کرد و گفت: خشن بودن مدیر نشان از قاطع بودن وی نیست و این موضوع یک رسم غلط بوده زیرا مدیر خوب باید مردمی باشد و هراسی از بودن در کنار مردم نداشته باشد.
استاندار خراسان شمالی از دیگر ویژگی‌های یک مدیر خوب را سهیم شدن آنان در درد و رنج مردم عنوان کرد و افزود: اگر مدیر در تمام دردهای مردم سهیم باشد مشکلات سریع‌تر حل خواهد شد.
حسین نژاد نهضت جهادی، کار شبانه روزی، خرد جمعی، حضور نخبگان، عدم تک روی، عدم ژست قلابی، برنامه ریزی، جذب سرمایه، بازاریابی را از دیگر فاکتورهای پیشرفت یک استان عنوان کرد.
وی با تاکید بر اینکه برخی مشکلات در ابعاد محلی حل نمی‌شود، گفت: با اعتبارات قطره چکانی در قانون بودجه نمی‌توان شاهد تغییرات محسوس در روند توسعه استان باشیم و این مباحث مختص این استان نیست بلکه توقعات باید بر مبنای منطق باشد.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today