آخرین خبر/ صبح امروز مرکز جوار کارگاهی و بین‌ کارگاهی با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان، محمدی، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری چابهار، مزاری، مدیر طرح و توسعه سواحل مکران و مدیران دستگاه های اجرایی افتتاح شد.

در این افتتاح از کلیه بخش های تعمیر و نگهداری، عیب یابی و رفع عیب، رنگ آمیزی و ... بازدید به عمل آمد.
شهریاری، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان در این بازدید ضمن ارتباط موثر فنی و حرفه ای با صنعت گفت : پایه های اشتغال بر روی صنعت است و افتتاح مرکز بین کارگاهی ارتباط موثر بین کار و آموزش می باشد .
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بیان کرد: ایجاد چنین مراکزی در کنار صنایع بزرگ باعث نزدیکی مباحث علمی و تخصصی می شود که ماحصل آن پیشرفت‌ و دستاوردهای فراوان در زمینه علم و فناوری در صنعت خواهد شد.
وی هدف از افتتاح این کارگاه آموزشی را استفاده از ظرفیت‌های موجود در واحدهای صنفی دانست و بیان کرد: برای استفاده از تکنولوژی های روز جامعه و همچنین استفاده از محیط واقعی کار باید مراکز بین کارگاهی فعال شوند .
کریمزائی مدیر شرکت نمایندگی سایپا و مدیران خودرو نیز ضمن خوشامدگویی به مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، از همکاری آموزشی سال‌جاری و سنوات گذشته فنی و حرفه‌ای  با این مجموعه تشکر و ابراز امیدواری کرد که با افتتاح مرکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی شاهد توسعه همکاری‌ها و صدور گواهی نامه مهارت برای شاغلین این مجموعه باشیم .
مدیرعامل شرکت سازه گسترسایپا نیز با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد درتوسعه صنعت و توسعه کشور خاطرنشان کرد: امروزه تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص و کارآمد از عوامل کلیدی و انکار ناپذیر در توسعه اقتصادی و اجتماعی هر کشور محسوب میگردد و هر نوع سرمایه گذاری کلان در بخشهای مختلف اقتصادی نیازمند به برنامه ریزی و سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی و توسعه منابع این نیرو می باشد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today