باشگاه خبرنگاران/ مریم عبداله پور دانش آموز شهرستان بندر انزلی با کسب مدال طلا در رشته ورزشی پارا تکواندو مسابقات پاراآسیایی جوانان در بحرین افتخارآفرینی کرد.

محمد رحمتی مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان اظهار کرد: مریم عبداله پور دانش آموز شهرستان بندر انزلی با کسب مدال طلا در رشته ورزشی پارا تکواندو مسابقات پاراآسیایی جوانان در بحرین افتخارآفرینی کرد.
محمد رحمتی، مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان در راستای قدردانی از افتخارآفرینی این دانش آموز ورزشکار و تلاشگر در مسابقات پاراآسیایی جوانان، گفت: این ورزشکار شایسته گیلانی توانست با غلبه برابر تمامی رقبای خود مدال طلا و مقام قهرمانی را کسب کند.
او در ادامه با اشاره به الگو های صبر، ایستادگی و استقامت در ورزشکار گیلانی، افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی و فراهم کردن امکانات لازم، بتوان پاسخگوی افتخارآفرینی و زحمات این عزیزان بود.
مراسم استقبال از این دانش آموز افتخار آفرین با حضور مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهری در بندرانزلی برگزار شد.
مریم عبداله پور دانش آموز پایه نهم دبیرستان مجاهدین اسلام شهرستان بندر انزلی می باشد که در رشته پارا تکواندو، وزن ۴۷ کیلوگرم با غلبه بر دارنده مدال برنز بازی های پاراالمپیک بر سکوی قهرمانی بازی های پاراآسیایی ایستاد .

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today