ایرنا/ رئیس اداره ورزش و جوانان سردشت گفت: ۲ نفر از دختران شایسته این شهرستان در مسابقات جهانی کاراته موفق به کسب یک مقام اولی و یک مقام سومی شدند.

کیوان خوشبخت، رئیس اداره ورزش و جوانان سردشت اظهار داشت: مسابقات جهانی کاتا سبک "کیوکوشین ریو" که به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی از دهم خرداد ماە سال جاری آغاز و با حضور ۴۲ تیم منتخب از کشورهای مختلف جهان در چهار مرحلە کشوری، منطقەای، قارەای و در نهایت جهانی برگزار شد.
او افزود: در این مسابقات ۲ نفر از بانوان این شهرستان به نام های "فریناز محمدزاده" در ردە سنی ۱۳ تا ۱۷ سال و "هلیا عزیزسوارە" در ردە سنی ۹ تا ۱۲ سال با غلبه بر رقبای خود از کشورهای  فیلیپین، شیلی، آفریقای جنوبی، روسیه و لهستان موفق بە کسب مقام اول و سوم شدند.
وی بیان کرد: "فرزانه محمدزاده"، "هلاله عزیزپور" و "گلاویژ شیخانی" مربیان توانمند کیوکوشین ریو کاراته این شهرستان کار مربیگری و هدایت این ۲ ورزشکار را در این دور از مسابقات برعهده داشتند. 
گفتنی است شهرستان سردشت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده و یکی از قطب های مهم رشته کاراته به ویژه در سبک "کیوکوشین ریو" در استان است.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today