اول فارس/ فرمانده انتظامی فارس گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع ۳ فقره سرقت مسلحانه منزل توسط سرنشینان یک سواری پژو پارس در حوزه شهرستان‌های آباده، اقلید و خرمبید، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.

سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی فارس ادامه داد: بلافاصله طرح مهار اجرا و محور‌های ورودی و خروجی این شهرستان‌ها تحت نظر قرار گرفت و در نهایت مأموران انتظامی شهرستان خرمبید خودرو پژو پارس متعلق به سارقان را شناسایی و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی آن را توقیف و دستگیر کنند.

سارقانی که پریشب با سلاح گرم اقدام به سرقت منازل شهرستان‌های شمالی فارس کرده بودند در کمتر از شش ساعت در خرم بید دستگیر شدند.
سردار رهام‌بخش حبیبی  گفت: پیرو گزارش‌های دریافتی مبنی برسرقت به عنف بصورت متوالی از سه باب منزل مسکونی در حوزه شهرستان‌های آباده، اقلید و خرم بید، طرح رصد و پایش خودرو‌های عبوری در جاده های شمالی فارس اجرا شد. 
ماموران در کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه پژوپارس مظنون شده و در بازرسی از  خودرو، یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه ۱۵ عدد فشنگ، مقادیری طلاجات مسروقه، ماسک و روپوش، سلاح سرد قمه، شوکر و تبر کشف کردند.
سردار رهام‌بخش حبیبی افزود: سه متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی و در تحقیقات اولیه پلیسی، به بزه انتسابی(سرقت به عنف از منازل در حوزه‌های آباده، اقلید و خرم بید) اقرار کردند.
نفر چهارم این باند نیز در شهرستان مرودشت دستگیر شد.

این سارقان با شگرد‌های خاص وارد منازل مسکونی شده و با تهدید اقدام به سرقت می کردند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online