باشگاه خبرنگاران/ مامور پلیس راهور شهرستان فریدونکنار، چک ۶۰۰ میلیون ریالی را به صاحبش برگرداند.

سروان محمود پرویز پور از ماموران پلیس راهور شهرستان فریدونکنار، هنگام گشت زنی و انجام ماموریت، یک فقره چک به مبلغ ۶۰۰ میلیون ریالی را پیدا می‌کند.
او گفت: این مأمور وظیفه شناس با همکاری مسئولان یگان، پس از تماس با بانک و استعلام مشخصات صاحب چک، شماره تلفن وی را اخذ و با برقراری تماس تلفنی، صاحب آن را شناسائی کرد.
سرهنگ تقدیسی رئیس بازرسی انتظامی مازندران گفت: سروان پرویز پور در اقدامی خداپسندانه و ارزشمند و در کمال صحت عمل، پس از بررسی‌های لازم، چک را به صاحبش تحویل داد که اقدام این مامور وظیفه شناس موجب خرسندی و ابراز رضایت این شهروند شد.
او با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ صداقت و امانت داری در جامعه، گفت: بی تردید عزت نفس، مسئولیت پذیری و امانتداری، مشخصه برجسته پلیس ولایی و ارزشی جامعه اسلامی است و ماموران پلیس همواره صحت عمل را در انجام ماموریت‌های مختلف سرلوحه کار خود قرار داده اند.
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: به منظور ارج نهادن به این عمل خداپسندانه و الگوسازی چنین رفتار‌های اسلامی در بین سایر کارکنان، بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی، این ماموران وظیفه شناس توسط سردار " مرتضی میرزایی " فرمانده انتظامی مازندران مورد تقدیر قرار گرفت.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today