ایلنا/ با حضور جمعی از مدیران ارشد حوزه فرهنگ در آذربایجان غربی و کشور، آئین تکریم و معارفه مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی برگزار شد.

سید محمد هاشمی، معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: تعامل با اهالی هنر، فرهنگ و رسانه آذربایجان غربی که دارای تنوع ادیان و اقوام است، باید سرلوحه کار مدیرکل ارشاد قرار بگیرد.
وی با اشاره به اینکه همواره اولویت نخست برای انتخاب مدیران کل انتخاب از داخل سیستم است افزود: خوشبختانه، علیرضا نوروزی از خانواده فرهنگ و هنر بوده و منصوب دولت مردمی و انقلاب است.
او خاطر نشان کرد متاسفانه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی غنای مالی نداریم اما تلاش‌های خوبی در مجموعه دولت و حاکمیت با تشکیل قرارگاه های فرهنگی در حال انجام است.
معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: هرچند ممکن است مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اختیارات محدودی داشته باشد اما در اذهان و انظار عمومی، متولی فرهنگ استان به شمار می‌رود.
هاشمی بیان داشت: تکریم هنرمندان به خصوص هنرمندان استانی مجمع مهجور و ناشناس در مجموعه صندوق اعتباری هنر یکی از اتفاقات خوبی است که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان است.
در پایان این مراسم از زحمات ناصر خدایاری، مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی تقدیر و علیرضا نوروزی به عنوان مدیرکل جدید این اداره معرفی شد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today