بازار/ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از پرداخت 2000 میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ به صنعت‌گران استان بوشهر خبر داد.

سید حسین حسینی، ئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اظهار داشت: حمایت از تولیدکنندگان حوزه صنعت و معدن استان بوشهر از اولویت‌های اساسی در راستای بهبود وضعیت اشتغال است و امسال برنامه‌ریزی اساسی برای این مهم انجام داده‌ایم.
وی افزود: ارائه تسهیلات کم‌بهره با بازپرداخت طولانی به واحدهای تولیدی در دستور کار سازمان صنعت و معدن و تجارت استان بوشهر قرار دارد و این امر موجبات رونق تولید و بهبود اشتغال شده است.
رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان بوشهر خاطر نشان کرد: تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه از مهم‌ترین تسهیلات حمایتی برای واحدهای تولیدی است و تلاش کردیم سهمیه تولیدکنندگان استان از این تسهیلات افزایش یابد.
حسینی از پرداخت 2000 میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ به صنایع استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: بیش از 2000 میلیارد ریال به منظور بهره‌‌مندی صنایع از تسهیلات تبصره ۱۸ به صنایع استان تخصیص یافته و به فضل خدا شاهد بهبود وضعیت صنایع خواهیم بود.
وی یادآور شد: تکمیل ظرفیت خالی واحدهای تولیدی و فعال سازی واحدهای راکد و همچنین تکمیل طرح‌های نیمه تمام از جمله مواردی است که در این تسهیلات، اولویت هستند.
رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: بر اساس اعلام وزارت صمت، ۷۰ درصد از تسهیلات برای سرمایه در گردش و ۳۰ درصد نیز برای سرمایه ثابت مقرر شده است.

حسینی از صنعت‌گران استان خواست به سامانه بهین‌ یاب مراجعه و ثبت نام کنند.