ایرنا/ نایب رئیس هیات بوکس استان زنجان گفت: طوفان شریفی و محمدحسین حقی از بوکسورهای منتخب و شایسته این استان در اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی، حضور دارند.

امیرحسین صالحی زنجانی، نایب رئیس هیات بوکس استان زنجان اظهار کرد: این اردو از یک هفته پیش در تهران و با حضور بوکسورهای ملی پوش بزرگسال از استان های مختلف ایران آغاز شده است.
وی با بیان اینکه شریفی و حقی به ترتیب در اوزان ۹۲ و ۵۲ کیلوگرم و زیر نظر مربیان تیم ملی تمرین می کنند، اظهار کرد: این نخستین اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی پس از پایان رقابت های قهرمانی جهان صربستان است.
صالحی زنجانی با اشاره به اینکه مسابقات صربستان آبان ماه امسال برگزار شد، افزود: در مسابقات بوکس ارتش های جهان نیز که ۲۷ شهریور تا سوم مهر ماه امسال در مسکو پایتخت روسیه برگزار شد، محمدحسین حقی و محمد کمالی از زنجان نیز شرکت داشتند.
وی تصریح کرد: ملی پوشان حاضر در این مرحله از اردوی آمادگی در صورت نشان دادن شایستگی های بالای خود راهی اردوی تدارکاتی مشترکی که با حضور چند کشور خارجی در ارمنستان برگزار می شود اعزام خواهند شد.
صالحی زنجانی، افزود: این اردوی تدارکاتی نیز با هدف کسب آمادگی و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت ملی پوشان به منظور شرکت در بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین برگزار خواهد شد.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today