ایرنا/ نایب رییس هیات والیبال استان قزوین گفت: بانوان استان در رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور تحت عنوان تیم ژوبین حضور می‌یابند و توانمندی‌ها و استعدادهای خود را به نمایش می‌گذارند.

فاطمه غفوری نایب رییس هیات والیبال استان قزوین اظهار کرد: لیگ دسته اول والیبال زنان با حضور ۳۸ تیم در هشت گروه (سه گروه پنج تیمی و پنج گروه چهار تیمی) برگزار می‌شود.
وی افزود: نماینده استان قزوین در این رقابت ها با تیم کاملا بومی و با هدایت اکرم قهرمانی مربی سابق تیم ملی والیبال بانوان در گروه ب به میدان می رود.
این مسوول ورزشی گفت: نماینده استان قزوین در این گروه با تیم‌های سورن فارس، پاس گلستان، شهرداری باغ بهادران و اوج درگز هم گروه است.
غفوری ادامه داد: مرحله نخست این مسابقات در هشت شهر برگزار خواهد شد و ژوبین نماینده استان از دوم دی ماه در شیراز به مصاف حریفان می رود.
این مسوول همچنین گفت: با کمرنگ شدن ویروس منحوس کرونا حضور پررنگ بانوان استان را در عرصه ها و رقابت های ورزشی استانی و ملی شاهد هستیم و امیدواریم در مسابقات پیش رو که با حمایت و سرمایه گذاری بخش خصوصی صورت گرفته، شاهد درخشش نماینده استان باشیم.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today