نماد آخرین خبر

شهردار اردبیل: معابر شهر با اولویت معابر اصلی در حال پاک‌سازی است

منبع
فارس
بروزرسانی

فارس/ شهردار اردبیل گفت: نیروهای خدمات شهری شهرداری با تجهیز ماشین‌آلات برف‌روبی و نمک‌و‌شن پاشی، از نخستین دقایق آغاز بارش برف از بامداد امروز در آماده باش کامل هستند.

محمود صفری، شهردار اردبیل در حاشیه بازدید از برف‌روبی شهر اردبیل اظهار کرد: با توجه به اطلاعات قبلی دریافتی از هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارش سنگین برف، در اسرع وقت و به‌منظور پیشگیری از وقوع مشکلات و حوادث احتمالی ناشی از برف برای شهروندان عزیز، ضمن آماده‌باش نیروها و ماشین‌آلات خدمات شهری شهرداری، نسبت به پاکسازی و برف‌روبی معابر شهر با اولویت معابر اصلی و مناطق دارای شیب تند اقدام شد.
وی همچنین از شهروندان خواست تا حتی الامکان و تا زمان برف‌روبی کامل از توقف خودرو در حاشیه معابر خودداری کرده و برف حیاط و پشت بام را در معابر عمومی انباشت نکنند.
شهردار اردبیل بیان کرد: نیروهای خدمات شهری شهرداری اردبیل در تلاشند تا با تمام توان تمامی مسیرهای اصلی و فرعی را برف‌روبی کرده و تردد در سطح شهر را تسهیل کنند.
گفتنی است؛ برف نسبتا سنگین از بامداد امروز در اردبیل باعث ایجاد مشکلاتی برای تردد شده که با اقدامات نیروهای شهرداری بیشتر مسیرهای اصلی اردبیل برف‌روبی شده است.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today