نماد آخرین خبر

مسدود شدن جاده سپیدار به سرفاریاب و سی سخت به پادنا

منبع
صدا و سيما
بروزرسانی
مسدود شدن جاده سپیدار به سرفاریاب و سی سخت به پادنا

صدا و سیما/ سرپرست اداره کل راهداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم از ساعت ۱۶ امروز از تردد در جاده‌های فرعی و روستایی خودداری کنند.

کرم جانی پور، سرپرست اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در پی بارندگی‌ها که بامداد امروز شروع شده بارش برف همه جاده‌ها در مناطق سردسیری استان از جمله یاسوج به شیراز، یاسوج به بابامیدان، یاسوج به با مارگون، یاسوج به سی سخت و یاسوج به سرفاریاب ادامه دارد.
وی افزود: در پی بارش سنگین برف جاده سپیداربه سرفاریاب و سی سخت به پادنا تا اطلاع ثانوی قطع است و رانندگان برای رفتن به این دو منطقه از جاده‌های جایگزین تردد کنند.
جانی پور اضافه کرد: جاده یاسوج – پاتاوه به دهدشت هم به علت بارش برف در مناطق سردسیری این محور و تکمیل نبودن پل بزرگ آبریز از ساعت ۱۸ امروز قطع می‌شود و رانندگان برای تردد از این محور از مسیر جایگزین آن جاده یاسوج - بابامیدان تردد کنند.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در پی بارش برف سنگین جاده برخی روستا در شهرستان مارگون، آجم، رود ریش و مله خرسک در بخش دیشموک و منطقه سردسیری طسوج چرام و برخی روستا‌های سادات امامزاده علی قطع است.
وی با بیان اینکه ۶۶ محور برف گیر به طول ۲ هزار و ۴۸۶ کیلومتر و ۷۷ گردنه سخت گذر و برف گیر به طول ۳۳۰ کیلومتر در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد ادامه داد: رانندگان برای تردد در این محور‌ها و گردنه‌های برف گیر حتما خودروی خود را به زنجیر چرخ مجهز کرده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
جانی پور به مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز توصیه کرد از سفر‌های غیر ضروری خودداری کنند و در صورت سفر پیش بینی لازم از جمله لباس گرم، مواد خوراکی مورد نیاز را تهیه و از سالم بودن لاستیک‌ها و سیستم ترمز و چراغ‌های خودروی خود مطمئن شوند. 

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today