ایرنا/ تیم تیروژ حیات کردستان امروز پنجشنبه در دومین بازی خود از دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال کشور توانست تیم خانه بسکتبال اسدآباد همدان را شکست دهد.

تیم‌های تیروژ حیات کردستان و خانه بسکتبال اسدآباد همدان شامگاه پنجشنبه در سالن آزادی سنندج به مصاف هم رفتند که در پایان تیم کردستان موفق شد با نتیجه ۶۴ به ۵۷ پیروز میدان شود.
در ابتدای این بازی تیم تیروژ حیات کردستان با یک پرتاب ۲ امتیازی پیش افتاد و در ادامه نیز توانست برتری خود را حفظ کند و در نهایت کوارتر اول را با نتیجه ۲۳ به ۱۳ به نفع خود به پایان رساند.
در ابتدای کوارتر دوم باز هم این تیم کردستان بود که با یک پرتاب سه امتیازی توانست از تیم حریف امتیاز بگیرد و با برتری ۳۶ به ۲۶ به استقبال استراحت بین ۲ نیمه برود.
تیروژ حیات کردستان در کوارتر سوم هم تیم برتر میدان بود و این برتری را تا پایان حفظ کرد و با نتیجه ۵۱ به ۴۱ به استقبال کوارتر پایانی رفت.
در کوارتر چهارم هم تیم اسدآباد همدان نتوانست امتیازهای از دست رفته خود را جبران کند و در نهایت بازی با نتیجه ۶۴ به ۵۷ به نفع تیم کردستان پایان یافت.
سهند ساعدپناه، کیان اکرمی، سینا علی زاده، بهیاد رحیمی، سهند خادم نامداری، دیلان حیدری، هیمن احمدی، ارکیا هدایت نسب، ارشاد وکیلی، زرتشت جابری و آلان صدقی بازیکنان تیم تیروژ حیات کردستان را به سرمربیگری رامین احمدیان تشکیل می دهند.
تیم تیروژ حیات کردستان روز چهارشنبه در بازی نخست خود در دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال کشور در برابر تیم خانه بسکتبال کرمانشاه با نتیجه ۷۸ به ۸۱ شکست را پذیرا شده بود.
تیم کردستان در سومین بازی خود در دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال کشور از ساعت ۱۷ روز شنبه در سالن آزادی سنندج به مصاف تیم مهام تهران می‌رود.
تیروژ حیات کردستان در گروه(A) رقابت ها با تیم‌های مهام تهران، خانه بسکتبال کرمانشاه، خانه بسکتبال خرم آباد و خانه بسکتبال اسدآباد همدان هم گروه است.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online