نماد آخرین خبر

صدور پروانه ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در کهک قم اجرایی شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
صدور پروانه ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در کهک قم اجرایی شد

ایرنا/ شهردار کهک قم گفت: روند صدور پروانه برای ساخت واحدهای طرح نهضت اقدام ملی مسکن در شهرداری کهک قم اجرایی شد.

رضا شکاری، شهردار کهک قم بیان کرد: مدیریت شهری کهک بسترهای لازم برای صدور پروانه‌های مورد نیاز به‌منظور ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن را فراهم آورده‌است.
وی افزود: در سال های اخیر شاهد افزایش جمعیت شهر کهک هستیم و این مساله ضرورت برنامه ریزی مناسب برای تامین مسکن جوانان و ساکنین این شهر را افزایش داده‌است.
شهردار کهک قم ادامه داد: در همین راستا و پس از دستور استاندار در شورای مسکن استان قم و هماهنگی مجموعه مدیریت شهری کهک با ادارات کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، طرح اقدام ملی مسکن در شهر کهک با اولویت بالا در دستور کار قرار گرفت. 
شکاری گفت: در ماه گذشته شهرداری کهک اقدام به صدور دستور نقشه برای احداث ۱۰۰ واحد مسکونی در قالب ۲۵ بلوک نموده و فرآیندهای مربوط به اجرای طرح توسط دستگاه‌های ذیربط در حال انجام است.
وی همچنین با اشاره به اقدام‌های شهرداری کهک در رفع موانع و صدور دستور نقشه اجرای طرح اقدام ملی مسکن، بیان داشت: شهرداری آمادگی خود را برای در نظر گرفتن اراضی مورد نظر به منظور احداث مسکن و صدور مجوزهای لازم اعلام کرده است. 
شکاری به مطالعات در حال انجام در خصوص طرح های گردشگری و سرمایه گذاری در شهر کهک و چشم انداز پیش رو در حوزه های یاد شده نیز اشاره کرد و ادامه داد: اقدام های لازم در زمینه توسعه گردشگری شهر کهک در دستور کار است که جزئیات آن به زودی به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday