نماد آخرین خبر

تجمع تعدادی از معلمان آذربایجان شرقی در اعتراض به شرایط خود

منبع
بروزرسانی
تجمع تعدادی از معلمان آذربایجان شرقی در اعتراض به شرایط خود

خسرو شاه نیوز/ تعدادی از معلمان آذربایجان شرقی در اعتراض به شرایط معیشتی و کاری خود؛ از جمله اجرا نشدن طرح رتبه‌بندی و همسان‌سازی حقوق معلمان و مشکلات معیشتی، مقابل ساختمان اداره کل آموزش و پرورش این استان تجمع کردند.

تعدادی از معلمان آذربایجان شرقی با در دست داشتن پلاکارد و سردادن شعارهایی از جمله«اجرای رتبه بندی، حق مسلم ماست» خواستار رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی خود و اجرای عدالت و برخورد صادقانه دولت و مجلس شورای اسلامی با قشر فرهنگی شدند.
حسین صبور، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، با اشاره به تجمع معلمان استان در مقابل ساختمان آموزش و پرورش استان اظهار کرد: موضوع تجمع فرهنگیان طبق شنیده ها به صورت کشوری بوده و در اکثر استان‌ها این تجمع با هماهنگی شورای صنفی معلمان کشور انجام شده بود.
وی ادامه داد: علت تجمع معلمان صرفا در اعتراض به اجرای ناقص رتبه بندی است که معتقدند آنگونه که رتبه بندی باید اجرا شود، اجرا نمی‌شود و قانون ناقص آن را نمی‌پذیرند.
وی بیان کرد: همچنین اعتراض عده‌ای از فرهنگیان به وضعیت اقتصادی و معیشتی بود که معتقدند با حقوق کم به سختی می‌توانند از عهده‌ی مخارج زندگی بربیایند.
وی افزود: بازنشستگان فرهنگی نیز نسبت به همسان سازی حقوق و مشکلات معیشتی اعتراض داشتند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today