نماد آخرین خبر

نماینده شاهرود در لیگ دسته یک بسکتبال برابر بابل پیروز شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
نماینده شاهرود در لیگ دسته یک بسکتبال برابر بابل پیروز شد

ایرنا/ رئیس هیات بسکتبال شاهرود گفت: تیم بسکتبال پایش پنام پارت شاهرود در سومین دیدار از رقابت های لیگ دسته یک کشور در برابر تیم خانه بسکتبال بابل با نتیجه ۷۱ بر ۵۳ به پیروزی دست یافت.

علیرضا عزیزی، رئیس هیات بسکتبال شاهرود اظهار کرد: رقابت های گروه شمال(H) لیگ دسته یک کشور با حضور تیم های مهرام تهران، خانه بسکتبال بابل، آویژه صنعت پارسا تهران و پایش پنام پارت شاهرود در حال برگزاری است.
وی با اشاره به اینکه دیدارهای روز سوم بر اساس برنامه باید روز شنبه برگزار می شد، ابراز کرد: با درخواست مسوولان خانه بسکتبال بابل و موافقت تیم شاهرود و کمیته برگزاری، مقرر شد شامگاه جمعه این دیدار برگزار شود.
عزیزی با بیان اینکه این دوره از رقابت ها با حضور ۱۵ داور قضاوت می شود، بیان کرد: تیم پایش پنام پارت شاهرود پس از این دیدار با کسب یک پیروزی و ۲ شکست در جایگاه سوم این گروه قرار گرفت و خانه بسکتبال بابل نیز با سه شکست متوالی چهارم شد.
رئیس هیات بسکتبال شاهرود با اشاره به اینکه تیم های تهرانی آویژه صنعت پارسا و مهرام روز جمعه استراحت کردند، افزود: دیدار پایانی این دوره از مسابقات عصر فردا(شنبه) با حضور این دو تیم برگزار می شود.
وی با بیان اینکه تمامی مسابقات با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود، ابراز کرد: رقابت های دور برگشت لیگ دسته یک کشور در هشت گروه چهار تیمی برگزار می شود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today