نماد آخرین خبر

بارندگی راه ارتباطی ۵۶ روستایی کوهرنگ را مسدود کرد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
بارندگی راه ارتباطی ۵۶ روستایی کوهرنگ را مسدود کرد

ایرنا/ فرماندار کوهرنگ با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در چهارمحال و بختیاری گفت: به‌دنبال بارش‌های اخیر، راه ارتباطی ۵۶ روستا در این شهرستان مسدود و قطع شد.

مرتضی زمانپور، فرماندار کوهرنگ تاکید کرد: از این تعداد ۱۵ روستا در دهستان موگویی، ۳۴ روستا در بخش بازفت و هفت روستا در بیرگان بخش دوآب‌صمصامی واقع شده است.
وی افزود: از صبح روز جمعه با تلاش نیروهای امدادی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، جمعیت هلال احمر و پلیس راهنمایی و رانندگی به افزون‌بر ۲۰۰ خودرو گرفتار در برف در گردنه‌های چری، شاه‌منصوری، تاراز و دیگر مسیرهای ارتباطی کوهرنگ کمک‌رسانی شد.
زمانپور تصریح کرد: به‌ علت شدت بارش‌های سامانه اخیر، برق بخش دوآب‌صمصامی قطع شد که با تلاش نیروهای شرکت توزیع نیروی برق هم‌اکنون وصل و وارد مدار شده است.
فرماندار کوهرنگ یادآور شد: از ابتدای فعالیت سامانه بارشی اخیر در کوهرنگ تمامی اعضای ستاد  پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران این شهرستان به حالت آماده‌باش کامل درآمد.
وی اظهار کرد: هم‌اینک ارتفاع برف در شهر چلگرد مرکز این شهرستان به بیش از ۵۰ سانتی‌متر و در گردنه‌ها به افزون‌بر یک متر رسیده است.
زمان‌پور گفت: امروز از روند فعالیت و خدمات‌رسانی به مردم در راهدارخانه‌ها، پایگاه‌های جمعیت هلال‌احمر و اورژانس ۱۱۵ شهرستان کوهرنگ به‌صورت سرزده بازدید و نحوه خدمت‌رسانی مطلوب ارزیابی شد.
فرماندار کوهرنگ تاکید کرد: هم‌اکنون عملیات بازگشایی جاده‌های روستایی شهرستان کوهرنگ آغاز شده و پس از بارندگی انجام خواهد شد.
وی افزود: رانندگان برای تردد از جاده‌های شهرستان کوهرنگ به‌ ویژه گردنه‌های چری، شاه‌منصوری و تاراز به زنجیر چرخ، سوخت کافی، تجهیزات زمستانی و لباس گرم مجهز باشند و علاوه بر توجه به سرعت مطمئنه نسبت به رعایت فاصله طولی با خودرو جلویی اقدام کنند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday