نماد آخرین خبر

تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ بابل مورد ضرب‌وشتم قرار گرفتند

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ بابل مورد ضرب‌وشتم قرار گرفتند

باشگاه خبرنگاران/ رییس اورژانس ۱۱۵ بابل از ضرب‌وشتم تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ این شهرستان توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری هنگام انجام ماموریت خبر داد.

ابوالقاسم لعلی رییس اورژانس ۱۱۵ بابل اظهار کرد: این اتفاق شب گذشته برای تکنیسن های پایگاه احمدچاله پی پس از منتقل کردن یک مصدوم به بیمارستان شهید یحیی نژاد بابل و درحال برگشت از بیمارستان برای انجام ماموریت دیگر رخ داد.
وی توضیح داد : آمبولانس اورژانس در میدان ولایت جنب زورخانه توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو ۲۰۶ به بهانه اذیت شدن چشم هایشان به علت روشن بودن آلارم های آمبولانس متوقف شد و سرنشینان مورد ضرب وشتم قرار گرفتند و به سر و صورتشان آسیب وارد شد.
لعلی با اظهار این که افراد متخلف بلافاصله از صحنه درگیری متواری شدند ، گفت : اورژانس بابل با محکوم کردن این رفتارهای خلاف انسانیت و خلاف قانون ، حادثه رخ داده را از طری اعلام شماره خودرو متواری به نیروی انتظامی در دست پیگیری دارد و خواستار برخورد قاطع و اشد مجازات برای مجرمان است تا از حوادث مشابه جلوگیری شود.
وی با اعلام این که اوژانس بابل امسال حدود ۲۲ هزار ماموریت شهری و جاده ای انجام داد که نتیجه ان انتقال حدود ۱۰ هزار بیمار یا مصدوم به بیمارستان بود ، افزود : خستگی زحمات کارشناسان فوریت‌های پزشکی که در شرایط مختلف با جان و دل در کنار هموطنان عزیز هستند، نباید با بروز چنین رفتارها و برخوردهایی در تنشان باقی بماند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today