نماد آخرین خبر

آقای شیری، حتی کنایه زدن هم بلد نیستی!

منبع
برترين ها
بروزرسانی
آقای شیری، حتی کنایه زدن هم بلد نیستی!

برترین ها/ مهدی شیری یک فوتبالیست دونده و زحمتکش است، اما به‌هرحال کیفیت فنی او در این سال‌ها طوری بوده که زیاد مورد انتقاد هواداران قرار می‌گرفته است.

مهدی شیری یک فوتبالیست دونده و زحمتکش است، اما به‌هرحال کیفیت فنی او در این سال‌ها طوری بوده که زیاد مورد انتقاد هواداران قرار می‌گرفته است. شیری مخصوصا در فاز تهاجمی کم‌وکسری‌های اساسی دارد و این مسئله باعث شده در پایان اغلب مسابقات پرسپولیس، از این بازیکن انتقاد شود. حالا اما به‌نظر می‌رسد شیری بیرون از زمین هم همان کیفیت را دارد! بعد از برتری یک بر صفر پرسپولیس برابر فجرسپاسی، یک جمله از مدافع راست سرخپوشان در تونل ورزشگاه آزادی حسابی سوژه شده است.
شیری رو به خبرنگاران می‌گوید: «قهرمانی واقعی نیم‌فصل را به هواداران خودمان تبریک می‌گوییم.» این در حالی است که استقلال دور رفت را با 35 امتیاز بالاتر از پرسپولیس 32 امتیازی به پایان رسانده و قهرمان نیم‌فصل شده است. احتمالا اشاره شیری به 2امتیازی است که در پرونده گل‌گهر سیرجان به استقلال اضافه شد، اما حتی اگر کمیته استیناف آن حکم را هم باطل کند، باز استقلال با یک امتیاز بیشتر نسبت به پرسپولیس دور رفت را به پایان رسانده و هیچ‌طوری نمی‌توان سرخپوشان را قهرمان نیم‌فصل دانست. به‌نظر می‌رسد شیری بیرون از زمین هم دست‌کمی از شیری درون میدان ندارد؛ هر دو پراشتباهند و نمی‌توان روی‌شان حساب کرد!

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today