نماد آخرین خبر

هلاکت یک قاچاقچی و کشف یک تن و 199 کیلو تریاک در جنوب سیستان و بلوچستان

منبع
فارس
بروزرسانی
هلاکت یک قاچاقچی و کشف یک تن و 199 کیلو تریاک در جنوب سیستان و بلوچستان

فارس/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 199 کیلو مواد افیونی و هلاکت یک قاچاقچی مسلح در درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی در شهرستان‌های جنوب استان با سوداگران مرگ خبر داد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان و مهرستان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات تخصصی، از جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط اعضای یک باند حرفه ای و مسلح قاچاق مواد مخدر، از مناطق جنوب استان سیستان و بلوچستان به مرکز کشور مطلع شدند.
وی افزود: در این رابطه شب گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه و انجام اقدامات اطلاعاتی، طی 2 عملیات همزمان یک تیم از اعضای این باند قاچاق را که با یک دستگاه خودروی پژو 405 و چندین دستگاه موتورسیکلت در حال جا به جایی محموله مواد مخدر در منطقه "گٌشت –سراوان" و "مهرستان- ایرانشهر" جنوب استان بودند، شناسایی کرده و به آنها دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: سوداگران مرگ با مشاهده ماموران زمانی که خود را در محاصره پلیس دیدند با تیراندازی به سمت مأموران قصد فرار از محل را داشتند که بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس، عرصه را برخود تنگ دیدند و با رها کردن خودرو و موتورسیکلت ها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به هلاکت یک قاچاقچی مسلح و دستگیری 2 سوداگر تصریح کرد: طی این عملیات در بازرسی از خودرو و 7 دستگاه موتورسیکلت توقیف شده از قاچاقچیان، یک تن و 199 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today