نماد آخرین خبر

وقوع حادثه رانندگی در خیابان کاوه اصفهان 18 مصدوم بر جای گذاشت

منبع
صدا و سيما
بروزرسانی
وقوع حادثه رانندگی در خیابان کاوه اصفهان 18 مصدوم بر جای گذاشت

صدا و سیما/ برخورد تریلر به خودروی کارکنان شرکتی در شهرک مورچه‌خورت باعث واژگونی میدل‌باس در خیابان کاوه اصفهان و مصدوم شدن ۱۸ نفر از سرنشینان اتوبوس شد.

سرهنگ محمدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، سرنشینان اتوبوس دچار حادثه را از کارکنان یکی از کارخانه‌های شهرک صنعتی مورچه خورت برشمرد و اظهار کرد: در این سانحه ۱۸ نفر مصدوم شدند که علت مصدومیت سرنشینان استفاده نکردن از کمر بند ایمنی بود.
وی با اشاره به اینکه در این حادثه به دلیل لغزندگی سطح معبر ناشی از بارندگی، تریلر با میدل باس برخورد کرد، گفت: میدل باس پس از برخورد تریلر، منحرف شده و به میانه بلوار منحرف و واژگون شد.
وی افزود: متاسفانه با وجود توصیه‌های مکرر مبنی بر توقف نکردن سایر خودرو‌ها برای تماشای صحنه حادثه، ازدحام و ترافیک ایجاد شده در این محور پر تردد شهر باعث ایجاد تصادفات دیگری نیز شد، در صورتی که چنین حوادثی باز کردن مسیر برای عبور خودرو‌های امدادی ضروری است.
عباس عابدی، سخنگوی مرکزحوادث و فوریت‌های پزشکی استان هم گفت: در این حادثه که ساعت ۶ صبح امروز به اورژانس پیش بیمارستانی اعلام و 5 واحد آمبولانس به محل اعزام شدند و مصدومان حادثه که ۱۸ مرد ۳۰ تا ۵۵ ساله بودند پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان‌های الزهرا(س)، آیت الله کاشانی، امین و غرضی منتقل شدند.
وی با بیان اینکه وضعیت تمام مصدومان مطلوب گزارش شده افزود: از رانندگان عزیز درخواست داریم به علت بارندگی و لغزندگی جاده ها، تمامی اصول ایمنی را در رانندگی خود رعایت کنند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today