نماد آخرین خبر

بیمارستان امام حسین(ع) تربت حیدریه قطب درمانی جنوب خراسان رضوی می‌شود

منبع
خبرگزاري دانا
بروزرسانی
بیمارستان امام حسین(ع) تربت حیدریه قطب درمانی جنوب خراسان رضوی می‌شود

خبرگزاری دانا/ نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان امام حسین (علیه السلام) اظهار داشت: با وجود پتانسیل‌های شهرستان، بیمارستان امام حسین(ع) می‌تواند قطب توریست درمانی جنوب استان شود.


محسن زنگنه نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعیت جغرافیایی و تجهیزات پیشرفتۀ این بیمارستان گفت: قرار گرفتن این مرکز درمانی در کریدور شمال به جنوب استان و تردد میلیون‌ها زائر امام رضا (ع) می‌طلبد نگاه ویژه‌ای به حوزۀ اقتصاد سلامت انجام گیرد و ارائۀ خدمات به بیماران خارج از کشور نیز به عنوان توریست درمانی در دستور کار قرار گیرد.
وی از تیم مدیریت بیمارستان بابت تلاش در جهت توسعۀ همه‌جانبۀ بیمارستان و ارائۀ خدمات مطلوب به مردم شهرستان قدردانی کرد.
دکتر محسن تدین سرپرست بیمارستان امام حسین (علیه السلام) نیز در این بازدید گفت: از زمان افتتاح بیمارستان با همکاری و تلاش مضاعف پرسنل و تیم مدیریتی بیمارستان به‌منظور رضایت‌مندی بیماران، چشم‌انداز و برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدتی را ترسیم کرده‌ایم که امیدواریم با حمایت مسئولین شهرستان بتوانیم افق‌های نوینی از خدمت‌رسانی در حوزۀ درمان را در شهرستان تربت حیدریه شاهد باشیم.
بیمارستان 272 تخت‌خوابی امام حسین(ع) تربت حیدریه در تاریخ 29 مهرماه امسال با حضور دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح گردید.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today