نماد آخرین خبر

همدان یخبندان می‌شود

منبع
تسنيم
بروزرسانی
همدان یخبندان می‌شود

تسنیم/ مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: از روز دوشنبه تا پایان هفته دمای هوای استان همدان تا ۱۶ درجه سانتی‌گراد کاهش می یابد.

محمدحسن باقری شکیب، مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان، اظهار کرد: وزش شدید باد در استان تا روز دوشنبه ادامه دارد و سرعت آن در برخی ساعات به ۸۰ کیلومتر بر ساعت هم خواهد رسید.
وی با بیان اینکه امروز و فردا بارشهای خفیف و پراکنده برف مناطق جنوبی استان را در برمی‌گیرد، تصریح کرد: موج سرد بارشی از روز دوشنبه وارد استان می‎شود.
مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه از شب دوشنبه تا صبح سه شنبه شاهد ریزش برف در مناطق مختلف استان خواهیم بود، گفت: در روز پنجشنبه هم یک سامانه بارشی استان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
باقری شکیب با بیان اینکه دیروز حداقل دمای شهرستان همدان ۲ درجه سانتی‌گراد بوده است، اظهار کرد: در پایان هفته دمای همدان به منفی ۱۵ درجه هم خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه در روز گذشته شهرستان قهاوند با حداقل دمای منفی ۱ درجه سردترین شهرستان استان بوده است، افزود: اسدآباد هم با حداکثر دمای ۱۴ درجه به عنوان گرمترین نقطه استان گزارش شده است.
مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با بیان اینکه روز گذشته سرعت وزش باد در ایستگاه هواشناسی بهار به ۷۶ کیلومتر بر ساعت رسیده است، گفت: وزش شدید باد تا روز دوشنبه در استان ادامه دارد.
باقری شکیب از کاهش بارندگی‌های امسال خبر داد و اظهار کرد: میانگین بارش‌های امسال نسبت به آمار بلند مدت ۳۰ درصد و نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد کاهش یافته است.


آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today