نماد آخرین خبر

تعطیلی مدارس نوبت عصر در استان اردبیل

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
تعطیلی مدارس نوبت عصر در استان اردبیل

باشگاه خبرنگاران/ بارش سنگین برف و سرما در استان اردبیل موجب تعطیلی مدارس در بیشتر شهرستان‌های این استان در شیفت بعدازظهر شد.

روابط عمومی آموزش و پرورش اردبیل در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که روز شنبه به دلیل بارش برف و برودت هوا در اردبیل، خلخال، سرعین، نمین، کوثر، خورش رستم، نیر، هیر، ارشق و لاهرود تمامی دوره‌های تحصیلی در نوبت بعد از ظهر و در مشگین‌شهر و شاهرود مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول نوبت عصر تعطیل بوده و آموزش به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه شاد انجام خواهد شد.
آزمون‌های حضوری لغو و به روزهای بعد موکول می‌شود اما  امتحانات نهایی پایه دوازدهم(داوطلبان آزاد و واحد مانده‌ها) و پایه نهم(بزرگسالان و داوطلبان آزاد) استانی به صورت حضوری برگزار می‌شود.
مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل نیز اعلام کرد که تمامی جاده‌های اصلی استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد و هم‌ اکنون در جاده‌های شهرستان‌های خلخال و کوثر بارش پراکنده برف و کولاک مقطعی گزارش شده است.
روز گذشته در شهرستان‌های مرکزی و جنوی استان اردبیل بیش از ۳۰ سانتی‌متر برف بر زمین نشست که این میزان در ارتفاعات بسیار بیشتر بوده  و گزارش‌ها حاکی است که  اغلب راه‌های روستایی در این شهرستان‌ها مسدود شده و راهداران در تلاش برای بازگشایی آنها هستند.


 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today