فارس/ مدیرکل راهداری استان اردبیل از برف‌روبی و بازگشایی راه ۴۳۴ روستای استان خبر داد.

کلیم‌الله وثوقی، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از عملیات بازگشایی محورهای روستایی اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی اکیپ‌های راهداری، راه‌ ۴۳۴ روستا بازگشایی شده ولی به دلیل کولاک بسیار شدید راه ۳۶۱ روستا همچنان مسدود است که تلاش برای بازگشایی آنها ادامه دارد.
وی افزود: بیشترین مسدودی راه‌های روستایی از شهرستان‌های خلخال، کوثر، نیر، اردبیل و مشگین شهر گزارش شده که راهداران پرتلاش باهمه توان برای بازگشایی آنها در حال فعالیت هستند.

تلاش ۳۳۷ راهدار برای برف‌روبی جاده‌ها
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه در بارش اخیر بیش از ۱۵ هزار کیلومتر برف‌روبی انجام شد، تشریح کرد: در عملیات برف‌روبی ۳۳۷ نفر نیروی انسانی و ۲۰۸ دستگاه ماشین‌آلات در حال خدمات رسانی به مردم استان بودند.
وی با اشاره به وجود کولاک بسیار شدید در گردنه‌ها از مردم خواست از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و در صورت نیاز به انجام سفر حتما تجهیزات ایمنی به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

محور خلخال به اسالم مسدود شد
وثوقی بیان کرد: محور خلخال به اسالم به دلیل کولاک بسیار شدید و عدم دید کافی تا اطلاع ثانوی مسدود شد.
وی گفت: مردم قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.


آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today