نماد آخرین خبر

شرایط محورهای مواصلاتی استان مازندران عادی شد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
شرایط محورهای مواصلاتی استان مازندران عادی شد

تسنیم/ فرمانده پلیس راه مازندران با بیان اینکه شرایط محورهای مواصلاتی مازندران عادی شد، گفت: هم‌اکنون همه جاده‌های مازندران باز ‌‌است.

سرهنگ یدالله جهانتاب فرمانده پلیس راه مازندران با بیان اینکه در پی بارش برف و باران، تردد در جاده‌های استان دیشب به سختی انجام می‌شد، اظهار داشت: در برخی از مناطق به ویژه در جاده کندوان برخی از مسافران به صورت مقطعی و کوتاه مدت در جاده مانده بودند.
وی از باز بودن همه جاده‌ها مازندران خبر داد و افزود: ترافیک جاده‌های مازندران در کناره و هم در ارتفاعات عادی و روان است و مشکلی برای تردد مسافران و رانندگان از جاده های مواصلاتی استان وجود ندارد.
فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه شرایط جوی همه جاده های مازندران آفتابی و در برخی از مناطق نیمه ابری است، افزود: سطح جاده‌های استان در کناره خشک است اما به دلیل یخبندان سطح جاده در ارتفاعات در پی بارش برف دیشب، خیس و لغزنده است.
جهان‌تاب از رانندگان و مسافران خواست تا با رعایت قوانین و مقررات و توجه به تذکر عوامل پلیس راه توجه کنند و در ادامه یادآورش: رانندگان با رعایت فاصله طولی برانند و از ایمنی خودرو به ویژه سیستم گرمایشی مطمئن باشند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today